Celestia Grand Βίλα

Βασικές ανέσεις

  • The lagest option:
  • 6 επισκέπτες
  • 3 κρεβάτια
  • 2 υπνοδωμάτια

Τοποθεσία

    Η Celestia Grand Βίλα Φηρά με 7 δωμάτια βρίσκεται στην ιστορική περιοχή και παρέχει ιδιωτική πισίνα, τζακούζι για μια πραγματικά χαλαρωτική διαμονή.

    Η ξενοδοχείο απέχει 5 χλμ. από το αεροδρόμιο Κρατικός Σαντορίνης και περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από σημεία πολιτιστικού ενδιαφέροντος, όπως Κάναβα Σαντορίνη 1974. Ο Βράχος του Σκάρου απέχει περίπου 4 χλμ. από το κατάλυμα, ενώ ο σταθμός λεωφορείων Pyrgos crossroad είναι σε απόσταση μόνο 1 χλμ.

    Η θέα στη θάλασσα και τη γύρω περιοχή αναβαθμίζει τη διαμονή των επισκεπτών. Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα και συνδυασμό ντουζιέρας/μπανιέρας. Στεγνωτήρας μαλλιών, μπουρνούζια και σκουφάκια μπάνιου είναι επίσης στη διάθεση των επισκεπτών.

    Για αυτοεξυπηρέτηση στην τραπεζαρία προσφέρονται ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και γυάλινα σκεύη. Caldera Restaurant βρίσκεται σε απόσταση μόλις 5 λεπτών με τα πόδια και προσφέρει πιάτα μεσογειακής κουζίνας. Για τη χαλάρωση μετά από μια κουραστική μέρα προσφέρονται περιποιήσεις προσώπου και θεραπεία μασάζ Οι επιλογές ψυχαγωγίας περιλαμβάνουν υπηρεσίες γάμου, ενώ οι εγκαταστάσεις αναψυχής περιλαμβάνουν μασάζ και αίθριο. Στο κατάλυμα παρέχονται υπηρεσίες, όπως υπηρεσίες φύλαξης παιδιών, που εξασφαλίζουν μια άνετη διαμονή στους επισκέπτες με παιδιά.

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας1144K124K0616600

    Δωμάτια στο Celestia Grand Βίλα Φηρά

    Η θέα στη θάλασσα και τη γύρω περιοχή αναβαθμίζει τη διαμονή των επισκεπτών. Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα και συνδυασμό ντουζιέρας/μπανιέρας. Στεγνωτήρας μαλλιών, μπουρνούζια και σκουφάκια μπάνιου είναι επίσης στη διάθεση των επισκεπτών.

    Άφιξη
    Αναχώρηση
    Επισκέπτες
    2 επισκέπτες

    Ενήλικες:

    2

    Παιδιά:

    0
    Celestia Grand Βίλα Φηρά Λεπτομέρειες φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Λεπτομέρειες φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Δωμάτιο φωτογραφία
    Βίλα

    Μέγεθος: 65 μ²

    Τύπος κρεβατιού: 1 κρεβάτι кing-size και 1 καναπές-κρεβάτι

    Περισσότερες πληροφορίες +
    Celestia Grand Βίλα Φηρά Εσωτερικό φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Δωμάτιο φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Λεπτομέρειες φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Λεπτομέρειες φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Εσωτερικό φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Ανέσεις φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Επιχειρήσεις φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Ανέσεις φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Δωμάτιο φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Ανέσεις φωτογραφία
    Βίλα

    Μέγεθος: 90 μ²

    Τύπος κρεβατιού: 2 μονά κρεβάτια

    Περισσότερες πληροφορίες +
    Celestia Grand Βίλα Φηρά Ορίζοντας φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Ανέσεις φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Εσωτερικό φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Ανέσεις φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Κρεβάτια φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Ανέσεις φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Κρεβάτια του χόστελ φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Ορίζοντας φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Ανέσεις φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Εσωτερικό φωτογραφία
    Βίλα για νεόνυμφους

    Μέγεθος: 60 μ²

    Τύπος κρεβατιού: Μεγάλο υπέρδιπλο κρεβάτι

    Περισσότερες πληροφορίες +
    Celestia Grand Βίλα Φηρά Άλλο φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Νιπτήρες φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Λεπτομέρειες φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Λεπτομέρειες φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Λεπτομέρειες φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Κρεβάτια φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Δωμάτιο φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Νιπτήρες φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Δωμάτιο φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Εσωτερικό φωτογραφία
    Βίλα

    Μέγεθος: 100 μ²

    Τύπος κρεβατιού: 1 κρεβάτι кing-size και 1 καναπές-κρεβάτι

    Περισσότερες πληροφορίες +
    Βίλα

    Μέγεθος: 120 μ²

    Τύπος κρεβατιού: 1 κρεβάτι кing-size και 1 καναπές-κρεβάτι

    Περισσότερες πληροφορίες +
    Celestia Grand Βίλα Φηρά Φύση φωτογραφία
    Βίλα "Junior"

    Μέγεθος: 50 μ²

    Τύπος κρεβατιού: Μεγάλο υπέρδιπλο κρεβάτι

    Περισσότερες πληροφορίες +
    Celestia Grand Βίλα Φηρά Εξωτερικό φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Φύση φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Ανέσεις φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Πισίνα φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Ανέσεις φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Δωμάτιο φωτογραφία Celestia Grand Βίλα Φηρά Ανέσεις φωτογραφία
    Βίλα

    Μέγεθος: 110 μ²

    Τύπος κρεβατιού: 1 κρεβάτι кing-size και 1 καναπές-κρεβάτι

    Περισσότερες πληροφορίες +

    Η τοποθεσία του Celestia Grand Βίλα Φηρά

    Αξιοθέατα
    Καταπληκτικά εστιατόρια
    Μεταφορά

    Τα σχόλια των πελατών του Celestia Grand Βίλα Φηρά

    Εδώ θα βρείτε σχόλια που δημοσίευσαν οι χρήστες μας σ' αυτόν τον ιστότοπο

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.

    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Προσπαθήστε ξανά.

    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Νόμισμα
    • USD Δολάριο ΗΠΑ
    • EUR Ευρώ
    • GBP Λίρα στερλίνα
    • AUD Δολάριο Αυστραλίας
    • CAD Δολάριο Καναδά
    • BRL Ρεάλ Βραζιλίας
    • CNY Γουάν Κίνας
    • CZK Κορόνα Τσεχίας
    • DKK Κορόνα Δανίας
    • HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ
    • ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ
    • JPY Γεν Ιαπωνίας
    • MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας
    • NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας
    • NOK Κορόνα Νορβηγίας
    • PLN Ζλότι Πολωνίας
    • RON Νέο λέου Ρουμανίας
    • RUB Ρούβλι Ρωσίας
    • SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας
    • SGD Δολάριο Σιγκαπούρης
    • ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής
    • KRW Νοτιοκορεατικό γουόν
    • SEK Κορόνα Σουηδίας
    • CHF Ελβετικό φράγκο
    • TRY Τουρκική λίρα
    • UAH Χρίβνια Ουκρανίας
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Μπατ Ταϊλάνδης
    Επιλογή γλώσσας
    Δείτε τις καλύτερες διαθέσιμες προσφορές
    Εισάγετε ημερομηνίες για να δείτε τις τιμές
    Άφιξη
    Αναχώρηση
    Επισκέπτες
    2 επισκέπτες

    Ενήλικες:

    2

    Παιδιά:

    0
    Celestia Grand Βίλα Φηρά